(eNS) eMK edzői nyilatkozatok

Day 589, 07:31 Published in Hungary Hungary by Heidar
A pálya széléről jelentjük...

Lions Indomptables (Tony Murena) 5 (2 - 0) 0 Ujbuda SE (Sonykuba)

eNS: Egy hazai csalódást jelentő bajnokságbeli döntetlen után magabiztos győzelem. Hogyan értékeli a mérkőzést? Melyik a csapata igazi arca?
Tony Murena (Lions Indomptables): Nos, nem nevezném igazi csalódásnak a döntetlent, örülök neki innen még lehet javítani. Csapatom változó teljesítménye csak az ellenfélen múlik, igazi arcuk a sajtó és más csapatok előtt maradjon titokban, a névből viszont lehet következtetni. 😉
Az Újbuda SE csapat ligameccsen nyújtott teljesítménye (szerk.: 7-0-ra vesztettek) alapján remélhető volt a győzelem, persze FC Új Palota 08 ellen játszott legelső meccsem miatt jobban izgultam. A döntetlennek is örülök persze, ha jól emlékszem a 18. helyen állok (1-1)-es döntetlen miatt 1 pontot kapott a csapatom, de a 13. helyen állónak is 1 pontja van szóval még nem adom fel! A 6.-hó 30.-i meccsen egy könnyű és egy súlyos sérülést is szereztünk sajnálatos módon. Az első meccsen egyik hirtelen haragú társunk piros lapot kapott, de az MKB Veszprém FC ellen játszott meccsre már beállíthatjuk. A következő meccsel szemben nincsenek jó reményeim, az ő manager-ük az egyik legjobb a bajnokságban és mint már említettem van 2 sérültünk, habár nekik is egy ha jól emlékszem.Nem adjuk fel! Keményen edzünk és remélem a csapatomnak nem lesz vesztett meccse ebben az idényben.

Sonykuba (Újbuda SE) "liberált" Polákiába, amíg nemzeti identitása nem tisztázott nem jelenhet meg nyilatkozata az eNS hasábjain. Nehogy megvádoljanak minket Atlantis, elnézésr EDEN propagandával.

UFCD - Sartori Wood (Kriszkontra) 0 (0 - 1) 2 Haladas (Szillas)

eNS: Hazai pályán rúgott gól nélküli 2 gólos vereség. Ráadásul sérülés és kiálítás is sújtotta csapatát. Lát-e esélyt a továbbjutásra?
Kriszkontra (ÚFCD - Sartori Wood): Ez volt a csapat első találkozója,a vereség várható volt. Nem várok továbbjutást.

eNS: A mérkőzés elejétől irányítva, magabiztosan nyertek idegenben az odavágón. Hogyan értékeli a mérkőzést és mit gondol a továbbjutási esélyekről?
Szillas (Haladás): Ez volt első kupamérkőzésem, és a második tétmeccsem a csapattal. Nagyon jól játszott a csapatom, már a 6. percben vezetést szereztünk, majd a 87. percben lőtt második góllal eldöntöttük a mérkőzés, és remélem a továbbjutás sorsát is. 2-0-ás idegenbeli győzelem után mi mást is várhatnék csapatomtól, mint a továbbjutást. Természetesen a visszavágón is szeretnénk nyerni.

PMTE LC (Ciru) 2 (1 - 0) 0 X-Men (Heidar)

eNS: Kettő meccsből kettő 2-0-ás magabiztos győzelmet aratott csapatával. Gondolom elégedett az együttes teljesítményével, mik a tervei az idei bajnoki és kupa szezonban?
Ciru (PMTE LC): Igen, abszolút elégedett vagyok az eddigi eredményekkel. Ennek ellenére a célok nem változtak, első szezonomban a csapattal továbbra is a tabella első felébe kerülést szeretném elérni, valamint célom felépíteni egy olyan csapatot, amely jövőre már eséllyel szállhat harcba a feljutásért.
A kérdés másik felére válaszolva, a kupameccsek ugyanolyan fontosak, mint a bajnok mérkőzések, de itt nem nyomja semmilyen elvárás a fiúkat, minél tovább menetelünk, annál jobb.

eNS: Mindkét félidőben kaptak gólt és egyikben sem rúgtak így elkerülhetetlen volt a sima vereség. Lát még esélyt a továbbjutásra
Heidar (X-Men): Sajnos a tényeket nem cáfolhatom, de kiemelném hogy az első félidő utolsó percében kapott gól rendkívül rosszul jött számunkra. A visszavágóval kapcsolatban egy olasz mondás jut eszembe: Boia Chi Molla, azaz halál arra aki feladja. Külön megköszönném az Evil Mutants nevű ultra csoportunknak, hogy idegenbe is elkísérték a csapatot.

Gyori Honved FC (Karoly Robert) 3 (2 - 0) 1 Newcastle United (Spikespiegel)

eNS: Egy bajnokságbeli vereség után tudtak javítani. Ön szerint mi lesz nagyobb hatással a továbbjutásra? A 90. percben szerzett góljuk vagy a Newcastle United idegenbeli találata?
Károly Róbert (Gyori Honved FC): Az első bajnoki forduló sajnos nem a várakozásainknak megfelelően sikerült, a csapat még nem pörgött fel a tavasziszünet után, így meglehetősen lélektelenül játszottunk, fejben nem voltunk ott. Ezt később megbeszéltük, és így a kupameccsre már sikerült maximálisan ráhangolódni. Külön kiemelném Gary Dahlén szerepét győzelmünkben, aki az előző idény közepén került hozzánk, de ennek ellenére sikerült tökéletesen beilleszkednie a csapatba, és a tegnapi meccsen is két értékes góllal járult hozzá győzelemhez. Véleményem szerint elegendő előnnyel várhatjuk az idegenbeli mérkőzést, azonban nem bízhatjuk el magunkat, hiszen ellenfelünk bármikor okozhat meglepetést. A tegnapi meccs statisztikái és a videofelvételek alapján azonban mindenképpen bizakodó vagyok.

Spikespiegelt sajnos nem sikerült elérni eRepublikon. Aki tud róla valamit kérem hívja a Csellengők telefonszámát...One way train never go back...

Varga FC (Ri_csi) 2 (1 - 0) 0 Varvolgy FC (ATAcool)

eNS: Jót tett a névváltoztatás a csapatnak, már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést. De adódik a kérdés a mit csináltak a játékosai a 2. félidőben?
Ri_csi a kérdés hallatán riporterünket faképnél hagyva elviharzott az öltözőbe. No comment.

ATAcool személyiségét/eit pedig fedje jótékony homály...

A Nap Managere az XPertEleven zsűrijének szavazása alapján😃evilTM akinek gartulálunk, valamint egyútal részvétünket is fejezzük ki e-elhalálozása alkalmából.

Szolgálati közlemény: Aki komolyan kíván foglalkozni csapatával és később nyilatkozatokat is hajlandó adni, azt kérem jelöljön be barátnak. Valamint olyan önkéntesek jelentkezését várjuk, akik szeretnének a bajnokság egy csoportjáról heti rendszerességgel cikket írni.