Aes non olet, або Гроші не пахнуть

Day 1,772, 12:44 Published in Ukraine Bulgaria by VadimkaUA

Всім привіт. Нарешті поборов свою лінь і вирішив написати щось корисне 🙂
Думаю кожен з новачків (та й не тільки новачки) задумувався: Як підзаробити грошенят?


Спочатку голди пливуть до вас рікою, 20 голдів в перший же день гри якщо швидко качатись ( по 1 голду за рівень). Але ця халява швидко закінчується, і треба шукати інші способи заробітку. А способів цих не так вже й мало, і про деякі з них ви дізнаєтесь в цій статті.



Спосіб перший. Найлегший.
Все просто - можна конвертувати реальні гроші у ерепівський голд. Вклали реал = отримали горде звання мастеркард і качайтесь в своє задоволення. От тільки для нормального качу грошей доведеться вкласти не мало, і є вірогідність що коли ви покинете гру (а колись це станеться), то вам буде дуже шкода тих коштів що ви віддали адмінам за циферки у вашому профілі.

Спосіб другий. Заборонений.
Теж легкий спосіб заробити гроші та внести дисбаланс в гру - реєстрація кількох аккуантів та гра ними. В основному ціллю таких дій є прокачка основного аккуанта, тобто переказ ресурсів та голда на основу. Після того як люди дізнаються що ви таким займаєтесь, то ви отримаєте горде звання ботовод а на додаток до нього ще й бан. Моя порада: Ніколи таким не займайтесь. Скоріш за все вас забанять і доведеться починати гру з початку. Не думайте що ви самий хитрий, новачку ботоголд відмити досить важко і вас вичислять. Особливо якщо ви робите прямі донати на основного персонажа.


Спосіб третій. Найпоширеніший.
Спосіб очевидний - медалі. З них є досить не поганий заробіток, новачку на життя має вистачити) Хотів би детальніше зупинитися на деяких медальках:
-ХВ, ХардВокер, Сумлінний працівник. Тут все ясно. Відбатрачв 30 днів, отримав 5 золотих.
БХ, Баттл Хіро, Герой Битви. Є така професія - медальхантер. В першому дивізіоні це в основному люди які прочитали цю статтю або самі допетрали що і як, та їздять по всяким ебеням по світу набиваючи БХ. Досить не поганий заробіток, сам таким займався і не шкодую.
СС, Супер Солдат. Дається за кожні 250 пунктів сили. Не забувайте щодня качатися в безкоштовній качалці та в тій що по 0,19 голда, щоб якнайшвидше отримати медаль і 5 золотих. Я не випадково згадав 0,19 - в ній теж треба качатись, вона майже повністю окупить себе медалькою.
Мерценарі, медаль зрадника Для неї треба вбити по 25 людей за 50 країн. Для новачка не найкращий варіант, це займає досить багато часу, та й мені наприклад лінь кататися по світу й набивати 25 фрагів за кожну державу.
СБ, медаль ботовода, Опора Суспільства. По моєму найприбутковіша медаль. Щоб її отримати, треба привести друзів у гру. Ну або поспамити незнайомих людей в соц мережах чи на сайтах, щоб починали грати по вашому реф лінку. Досить не поганий прибуток, та й нові гравці для Ураїни)


А найкраще поставити діло на конвеєр,як Скорп, і тоді ваш заробіток буде вимірюватися сотнями золотих. Так що раджу створювати оду ерепці і йти вконтактик чи ще куди спамити людей 😁



Спосіб четвертий. Фермерський.
Нещодавно про нього дізнався. Сам не випробовував, але кажуть що дієвий. Рецепт простий: треба посадити наССіння та чекати доки виростуть Gарбузи. Детальніше тут.

Спосіб п'ятий. Вбитий в данній версії гри.
В більшості ігор торгівля це дуже прибуткове діло. Але не тут 🙂
Хоча не зважаючи на те що торговий модуль тут поганенький, заробити все ж можна. Для цього раджу залучити до друзів іноземних бариг з Китаю та США, які продають зброю через шаути донатом. Її можна перепродати у нас на ринку, отримавши певний прибуток.
Також можна спробувати пограти на валютному ринку, купувати дешевий голд та продавати його дорожче. Але для цього бажано багато часу стирчати на ВР (валютний ринок), і чекати доки хтось поставить голд по низькій ціні. Ще можна включити вангу і здогадатися куди піде голд, вверх чи вниз, і відповідно закупити валюти або навпаки, золота 🙂



Спосіб шостий. Просто шостий.
Щодня вам потрібна їжа та зброя для битв, чи не так? А їжу та зброю доводиться купувати, якщо нема роздач. А це додаткові, і зовсім не потрібні, витрати. А не потрібні вони тому що їх можна легко уникнути. Для цього раджу вступити в МЮ (військовий юніт), де вам даватимуть танки та булки. Тоді необхідність купувати їх на ринку або відпаде, або їх треба буде вже менше, дивлячись в яке МЮ ви вступили. Наскільки мені відомо, пайки є в FAS (повне забезпечення), в УВА та в Деймосі (щоденний пайок). Деталі вступу можна обговорити з командирами вищевказаних юнітів.


Ну ось в принципі і все, основні види заробітку для молоді розписав. Інші не чіпаю, може в наступній статті запилю 🙂

Також хотів би порадити всім новачкам додати побільше людей у друзі, та слідкувати за шаутами. І не пропускати жодної роздачі, ресурсів багато не буває!


Ну а надлишки можна продавати на ринку 😉

Дякую за увагу, маю надію що комусь ця стття буде корисною. Ну і не забуваємо вотнути і сабнути, а можні і шаутнути 😉

Ня!

P.S. На правах реклами: Ще можна заробити голд, клікаючи щодня кілька кнопок на іншому сайті. Достатньо витратити по 10 хвилин 4-5 днів і 3-4 голди ваші. За подробицями звертайтесь до нього

P.P.S. Скрутний зараз час, тож думаю маленька роздача не завадить. Кожен гравець до 25 ррівня, який залишить довільний коментар до статті, отримає хліба на 200 енергії. А хто зробить ще й шаут - на 300 енергії 😁