Ambienti on/off

Spoland, eh?

28 Dita 2,061, 10:57 Polonia Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

lexo më shumë »

Истината за "Марихуаната"

22 Dita 1,530, 14:10 Bullgaria Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseИстината за "Марихуаната

Марихуаната е опасна! Марихуаната е наркотик! Марихуаната е извън закона! Едва ли някой днес подлага под съмнение тези факти. Но да … lexo më shumë »