Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

1. Sub my newspaper
2. PM me with the number and your newspaper link.
3. I'll sub you back.
4. Thanks.

Hajde Ndihme per Missionin

27 Dita 2,586, 10:42 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Me ndihmoni me nai Koment ta mbaroj kete mission se i fundit eshte Ju flm

lexo më shumë »

Daja Kombinatit 4 Cp

7 Dita 2,571, 09:03 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Pershendetje Bashqytetaret e Erepubliks po shof ditet e fundit qe ne loje sikur eshte ''Rigjallur'' disi loja kjo eshte dicka e mire sepse sa me shume lojtar ne loje aq me mire per komunitetin tone te vogel ne erep.. Por shof dicka prap negative. Do

lexo më shumë »

Arme edhe Food Falas per Lojtaret Shqipetar

48 Dita 2,556, 07:55 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese


lexo më shumë »

Help me

32 Dita 2,546, 09:17 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Comment for the damn mission :P

lexo më shumë »

Bukurite Natyrore edhe Kulturore te Gramshit

3 Dita 2,525, 12:11 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Pershendetje Une jam Olti ose Ndryshe IMIGRAlboz i quajtur ndryshe ne Loje une ne kete loje u bene 1 vit e 10 muaj edhe erdhi koha qe edhe une te Shkruaj dicka per vendlindjen time ose me sakt te informoj cdo shqipetar ne kete loje per Bukurite e

lexo më shumë »