Ambienti on/off
29 29

Kandydat na Prezydenta

2 ditë më parë e postuar në: Debate dhe Analiza Politike Polonia
28 28

CP, Fun, Etc.

2 ditë më parë e postuar në: Debate dhe Analiza Politike Kanada
27 27

ESCÁNDALO INTERNACIONAL

2 ditë më parë e postuar në: Debate dhe Analiza Politike Peruja
26 26

Take the Money and Run

15 orë më parë e postuar në: Debate dhe Analiza Politike Australia
Subscribe to political debates and analysis articles