Ambienti on/off
7 7

No pasa naranja.

20 orë më parë e postuar në: Debate dhe Analiza Politike Paraguaji
20 20

No pasa nada?

2 ditë më parë e postuar në: Debate dhe Analiza Politike Paraguaji
Subscribe to political debates and analysis articles from Paraguaji