Ambienti on/off
baglamas

offline [ offline ] 43 baglamas

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Franca Franca, Brittany Shtetësia: Izraeli Izraeli
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 26, 2008

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

female ffs!

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  41

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  4

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  6

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  94

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 23,578.84
Divizioni
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D2
Grada Ushtarake God of War 68,847,730 / 100,000,000 God of War

Dekoratat

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of Israel, Division 2

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of South Africa, Division 2

 • 3

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of Israel, Division 2

 • 3

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of Israel, Division 2

 • 3

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of Israel, Division 2

 • 7

  Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of Israel, Division 2

 • 9

  Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of Israel, Division 2

Patriot i Vërtetë

Dëmi

52,008,369 për Izraeli

Progresi:
52,008,369 / 100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

65,310,300 për South Africa

Progresi:
65,310,300 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

17,302,436 për Greqia

 E arritur duke provuar të mbrohet Eastern Macedonia kundër Republika e Maqedonisë (IRFJ) në ditën 2,709

Historia e Luftimeve Guerile

1
5
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura3 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për SHBA në lufën kundër Indonezia në ditën 2,750