Ambienti on/off
restrepo77

offline [ offline ] 28 restrepo77

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Kolumbia Kolumbia, Pacifica Shtetësia: Kolumbia Kolumbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 01, 2013

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

EX EMBAJADOR DE COLOMBIA EN IRLANDA Enero 2013
PRESIDENTE DEL PARTIDO ASD Marzo-Abril 2013
CAPITAN REGIMIENTO 5 WAR CORP Marzo-Abril 2013
MINISTRO DE EDUCACIÓN Abril 2013

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  8

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  22

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  63

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  9

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  13

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 15,824.62
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake National Force *** 11,139,439 / 11,500,000 National Force ***

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

107,962,165 për Kolumbia

Progresi:
107,962,165 / 150,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

17,182,998 për Kolumbia

 E arritur duke provuar të mbrohet Lima kundër Peruja në ditën 2,066

Historia e Luftimeve Guerile

42
34
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura51 Bombat e Mëdha të përdorura4 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kolumbia në lufën kundër Peruja në ditën 2,088