Ambienti on/off
NiKsAnPrO

offline [ offline ] 23 NiKsAnPrO

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Gjermania Gjermania, Saxony-Anhalt Shtetësia: Bullgaria Bullgaria
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 25, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

Shokët (136)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

-Стажант в МВ за Февруари 2013
-Стажант в МнМ за април|май|Юни|Юли 2013
-Стажант в МнВ за април 2013
-Командир на Ministry of youth за юни|Юли 2013

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker

  Punëtor i Zellshëm

  Puno për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  18

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  20

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  3

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 5,080.25
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake Colonel 321,116 / 355,000 Colonel

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,265,072 për Bullgaria

Progresi:
1,265,072 / 2,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

1,208,639 për Indonezia

 E arritur duke pushtuar me sukses South Australia nga Australia në ditën 2,091

Historia e Luftimeve Guerile

0
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura18 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Gjermania në lufën kundër Danimarka në ditën 2,091