Ambienti on/off
Carlos Alberto Bernate C

offline [ offline ] 25 Carlos Alberto Bernate C

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Polonia Polonia, Pomerania Shtetësia: Kolumbia Kolumbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 19, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (166)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Capitan 3 Regimiento(Enero-Febero-Marzo-Abril) 2013

Ser Colombiano es un orgullo y mas lo es defender a los colores patrios en cualquier lugar del mundo

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  11

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  5

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  32

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  6

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 8,070.97
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake Colonel ** 460,965 / 540,000 Colonel **

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

5,646,630 për Kolumbia

Progresi:
5,646,630 / 10,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

2,145,000 për Kolumbia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Low Andes kundër Peruja në ditën 2,050

Historia e Luftimeve Guerile

0
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura14 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kolumbia në lufën kundër Peruja në ditën 2,049