Ambienti on/off
trmay

offline [ offline ] 29 trmay

Vendndodhja: Turqia Turqia, Aegean Coast of Turkey Shtetësia: Turqia Turqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 30, 2012

Renditja kombëtare: 1350

Arritjet

  • Freedom Fighter

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    17

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    1

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul

    Media Mogul

    Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

  • battle hero
    17

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero

    Hero i Rezistencës

    Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

  • super soldier
    27

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder

    Ndërtues i Shoqërisë

    Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

  • mercenary

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    0/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    10

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 6,859.42
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 1
  • Deal 75,000 damage with Small Bombs
  • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
  • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake Supreme Marshal ** 3,848,108 / 4,150,000 Supreme Marshal **

Dekoratat

  • Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

  • Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

  • Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

  • Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

  • Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

  • Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 1

  • Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 1

  • Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 1

  • Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 1

  • Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 2

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 5

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

Patriot i Vërtetë

Dëmi

32,702,866 për Turqia

Progresi:
32,702,866 / 40,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

5,821,651 për Turqia

 E arritur duke provuar të mbrohet Umm al Quwain kundër Republika e Maqedonisë (IRFJ) në ditën 2,032

Historia e Luftimeve Guerile

5
8
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura28 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Turqia në lufën kundër Sllovenia në ditën 2,385