Ambienti on/off
M.Cobretti

offline [ offline ] 33 M.Cobretti

Vendndodhja: Hungaria Hungaria, Western Slovakia Shtetësia: Hungaria Hungaria
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Sht 23, 2012

Renditja kombëtare: 1687

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Shokët (375)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Love Doushiyou to Death.

Vato Loco

Natural Born Killer
Don't push me, BH mode: ON
"Call Cobra"
Agnus Dei, qui tollis peccata mundi, miserere nobis.

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  13

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  3

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  1

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  119

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  5

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 5 rajone

 • super soldier
  133

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  17

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 33,327.90
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake God of War 73,852,773 / 100,000,000 God of War

Dekoratat

 • Pacific Fighter: completed the "Pacific Clash" missions. Decoration awarded on day 2141.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

485,379,238 për Hungaria

Progresi:
485,379,238 / 500,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

24,622,830 për Argentina

Progresi:
24,622,830 / 500,000,000
Dëmi

2,098,785 për Belgium

Progresi:
2,098,785 / 500,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

23,524,623 për Argjentina

 E arritur duke pushtuar me sukses Northern Low Amazon nga Peruja në ditën 2,138

Historia e Luftimeve Guerile

35
55
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura49 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Hungaria në lufën kundër Ukraina në ditën 2,568