Ambienti on/off
Corleone Michael

online [ online ] 31 Corleone Michael

Vendndodhja: Serbia Serbia, Sumadija Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Sht 02, 2012

Renditja kombëtare: 4154

Rreth meje

Wiki page

[ident:05CppKkS]
[erpk:2hG64bMO1BmI8J]

Ẑα Ḱґαℓנα ☤ ☮⊥@ⅾℨßḯηυ, ṧℓ◎♭◎ḓα їʟї ṧμят‼‼❣

Vito Corleone rules 4ever.

Drzi prijatelje blizu sebe,a neprijatelje jos blize.

Cilj opravdava sredstva (SS)

http://www.youtube.com/watch?v=kvKXt3Surlk

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  30

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  9

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  170

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 42,663.90
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake National Force * 6,668,732 / 7,000,000 National Force *

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

Patriot i Vërtetë

Dëmi

56,121,172 për Serbia

Progresi:
56,121,172 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

7,910,715 për Serbia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Basilicata kundër Italia në ditën 2,589

Historia e Luftimeve Guerile

0
7
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura37 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Serbia në lufën kundër Italia në ditën 2,589