Ambienti on/off
Let Bullet Fly

offline [ offline ] 28 Let Bullet Fly

Vendndodhja: Hungaria Hungaria, Western Slovakia Shtetësia: Kina Kina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Sht 01, 2012

Renditja kombëtare: 410

Antarë i Parlamentit

HKGOLDEN Krahu Majtas Ekstrem

Kapiten

Drejtor Shtypi

Shokët (583)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

No PM for cs. Plz follow the instruction from the Immigration Dept. goo.gl/uNT30

支援有心人士借G買合同/升TG
http://goo.gl/kYPgGD

D1747 Birth
D1761 1st bh
D1979 D1 memory goo.gl/GgeGZ
D2197 退隱
D2282 Back to D1
前教育部成員
前外交部成員
前國會議長
前移民局副局長
HKGOLDEN 24分隊隊長
國會議員

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  32

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  38

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  270

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  411

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  7

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 102,939.60
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake Field Marshal ** 1,876,731 / 2,185,000 Field Marshal **

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

10,454,330 për Kina

Progresi:
10,454,330 / 15,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

10,324,604 për Malajzia

 E arritur duke pushtuar me sukses Sarawak nga Tailanda në ditën 2,053

Historia e Luftimeve Guerile

4
8
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura42 Bombat e Mëdha të përdorura8 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kina në lufën kundër Koreja e Veriut në ditën 2,224