Ambienti on/off
dudayev64

offline [ offline ] 30 dudayev64

Vendndodhja: Turqia Turqia, Hormozgan Shtetësia: Turqia Turqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 26, 2012

Renditja kombëtare: 846

Nuk ka aktivitet politik

Anëtar

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (1702)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

[egov#CONNECT]919117[/egov]

yeniden merhaba herkese :)

<a href="//www.erepublik.com/tr/main/warn/aHR0cDovL2luY2lzd2YuY29tL2thcHRhbi1waXJpbmMuc3dm" target="_blank">http://inciswf.com/kaptan-pirinc.swf</a> kaptan91'den alıntıdır.

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  13

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  13

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  69

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 17,375.47
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake National Force * 6,193,000 / 7,000,000 National Force *

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 1

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 1

Patriot i Vërtetë

Dëmi

57,044,296 për Turqia

Progresi:
57,044,296 / 100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

10,174 për USA

Progresi:
10,174 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

20,019,739 për Turqia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Hormozgan kundër Irani në ditën 2,064

Historia e Luftimeve Guerile

0
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura36 Bombat e Mëdha të përdorura8 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Bosnja dhe Hercegovina në lufën kundër India në ditën 2,126