Ambienti on/off
Terrixfull

offline Terrixfull

Niveli i Eksperiencës 30

25,075 / 30,000

Divizioni
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Kroacia Kroacia, Rajasthan Shtetësia: Kroacia Kroacia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 23, 2012

Renditja kombëtare: 1370

Anëtar i partisë

VATRENI VATRENI Krahu Qendër e djathtë

Drejtor Shtypi

Shokët (374)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

When I die, I want to go peacefully like my grandfather did–in his sleep. Not yelling and screaming like the passengers in his car

eCroatia Congressman x1
1st MERC Medal - Day 2,188 (16.11.2013)
1st FF Medal - Day 2,188 (16.11.2013)

Arritjet

 • Freedom Fighter
  2

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  9

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  20

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  35

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

Atributet Ushtarake

Forca

8,903.00

Ushtarë i Fuqishëm:8,903 / 9,000
Grada Ushtarake

Forcë Nacionale * Forcë Nacionale *

Pikë të Gradës ushtarake:
6,061,829 / 7,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

75,376,902 për Kroacia

Progresi:
75,376,902 / 100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

316,203 për USA

Progresi:
316,203 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

25,000,000 për India

 E arritur duke provuar të pushtohet Madhya Pradesh nga Kroacia në ditën 2,062

Historia e Luftimeve Guerile

4
26
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura39 Bombat e Mëdha të përdorura11 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kroacia në lufën kundër Serbia në ditën 2,250