Ambienti on/off
citizenneel

offline citizenneel

Niveli i Eksperiencës 37

60,629 / 65,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Kina Kina, Jammu and Kashmir Shtetësia: India India
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 08, 2012

Renditja kombëtare: 45

Rreth meje

Wiki page

Alwida
Sayo nara
Rest in Peace.
or not?

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  18

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  214

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  4

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 4 rajone

 • super soldier
  169

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  17

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

 • 6

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of India, Division 3

 • 6

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • I renditur në top 50 në Pakistan, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

Atributet Ushtarake

Forca

42,432.19

Ushtarë i Fuqishëm:42,432 / 42,500
Grada Ushtarake

Zot i Luftës * Zot i Luftës *

Pikë të Gradës ushtarake:
113,387,220 / 200,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

488,255,773 për India

Progresi:
488,255,773 / 500,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

61,292,875 për Australia

Progresi:
61,292,875 / 500,000,000
Dëmi

15,112,899 për Pakistan

Progresi:
15,112,899 / 500,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

66,886,716 për India

 E arritur duke provuar të pushtohet Gujarat nga Shqipëria në ditën 2,035

Historia e Luftimeve Guerile

187
213
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura115 Bombat e Mëdha të përdorura28 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për India në lufën kundër Pakistani në ditën 2,231