Ambienti on/off
TheOrgy

offline [ offline ] 27 TheOrgy

Qytetar i vdekur
I dëbuar përgjithmonë.
Vendndodhja: Greqia Greqia, Crete Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Korr 21, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

Shokët (220)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Od 2.11.2012 clan Glavnog Odbora stranke Pokret eBebe.
RATOVATI ZA MIR JE ISTO KAO I JE**TI SE ZA NEVINOST!!!
Duboko veruj u ono što želiš! Zapamti izgubljeno je samo ono od čega smo se odrekli!

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  5

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  3

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  9

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  6

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 2,406.75
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake General ** 1,057,037 / 1,140,000 General **

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

9,272,615 për Serbia

Progresi:
9,272,615 / 10,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

1,609,380 për Serbia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Federation of BiH kundër Bosnja dhe Hercegovina në ditën 1,825

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë