Ambienti on/off
RoaiTG

offline [ offline ] 32 RoaiTG

Vendndodhja: Hungaria Hungaria, Southern Great Plain Shtetësia: Izraeli Izraeli
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Korr 12, 2012

Renditja kombëtare: 77

Rreth meje

Wiki page

If you ever see me online tell me to log off.

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  22

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  3

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  29

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  3

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 3 rajone

 • super soldier
  58

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 14,604.97
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake National Force *** 10,430,189 / 11,500,000 National Force ***

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

Patriot i Vërtetë

Dëmi

73,911,845 për Izraeli

Progresi:
73,911,845 / 100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

883,004 për Greece

Progresi:
883,004 / 100,000,000
Dëmi

288,823 për Croatia

Progresi:
288,823 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

6,297,638 për Izraeli

 E arritur duke provuar të pushtohet Lower Egypt nga Egjipti në ditën 2,196

Historia e Luftimeve Guerile

9
27
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura32 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Izraeli në lufën kundër Egjipti në ditën 2,195