Ambienti on/off
Edreams Chile

offline [ offline ] 80 Edreams Chile

Vendndodhja: Nigeria Nigeria, South South States Shtetësia: Turqia Turqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Qer 23, 2012

Renditja kombëtare: 295

Rreth meje

Wiki page

"Último consejo Ad portas de la Elección: Despidiéndome solo aconsejo que hay un compadre que se la jugo por Chile 100% y no siendo CP, es movido etc...todo lo que el cargo necesita, ese es Femto666 o/"

Moge OFF Jun 3 2013
http://www.edreams.cl

Arritjet

 • Freedom Fighter
  2

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  28

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  66

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  5

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  5

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 5 rajone

 • super soldier
  301

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  29/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  42

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 75,322.08
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake God of War *** 575,864,774 / 1,000,000,000 God of War ***

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Team Player

  Helped his Military Unit to win the 3rd place in the New World Cup, Division 4, Chile. Decoration awarded on Day 2,415.

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

Patriot i Vërtetë

Asnjë dëm si patriot i Turqia që nga dita 1619.

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

372,486 për Poland

Progresi:
372,486 / 3,000,000,000
Dëmi

2,926,673,556 për Chile

Progresi:
2,926,673,556 / 3,000,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

400,115,124 për Kili

 E arritur duke mbrojtur me sukses Cuyo kundër Argjentina në ditën 1,986

Historia e Luftimeve Guerile

6
15
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura105 Bombat e Mëdha të përdorura20 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Meksika në lufën kundër Kolumbia në ditën 2,578