Ambienti on/off
Guayanes

offline [ offline ] 37 Guayanes

Vendndodhja: Hungaria Hungaria, Rhineland-Palatinate Shtetësia: Polonia Polonia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Qer 07, 2012

Renditja kombëtare: 2011

Nuk ka aktivitet politik

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (269)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

[egov#CONNECT]212374[/egov]


Don´t try steal my bh :)

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  37

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  303

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  357

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  13

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 89,406.69
Divizioni
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D2
Grada Ushtarake God of War * 110,108,895 / 200,000,000 God of War *

Dekoratat

 • Soldier of Fortune

  Proved to be the architect of my own fortune by taking part in the Soldiers of Fortune Event! Decoration awarded on Day 2,785.

 • Team Player

  Helped his Military Unit to win the 1st place in the New World Cup, Division 1, Spain. Decoration awarded on Day 2,415.

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

 • 6

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 1

Patriot i Vërtetë

Dëmi

30,047,857 për Polonia

Progresi:
30,047,857 / 150,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

104,871,235 për Spain

Progresi:
104,871,235 / 150,000,000
Dëmi

777,847 për Mexico

Progresi:
777,847 / 150,000,000
Dëmi

4,688,304 për Venezuela

Progresi:
4,688,304 / 150,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

29,488,789 për Nigeria

 E arritur duke pushtuar me sukses North East States nga Greqia në ditën 2,487

Historia e Luftimeve Guerile

234
174
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura67 Bombat e Mëdha të përdorura4 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Greqia në lufën kundër Arabia Saudite në ditën 2,576