Ambienti on/off
Robert de Fronsac

offline [ offline ] 34 Robert de Fronsac

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Franca Franca, North Calais Shtetësia: Franca Franca
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 17, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

Shokët (136)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

[MW_FR=176] Jeux de rôle viking de kalitay!=> http://www.providenz.com/fr/ab_news.php

Je voulais juste vous signaler que je reste un odieux connard quoiqu'il arrive.

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  19

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  11

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  53

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  4

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 13,476.95
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake National Force *** 9,076,233 / 11,500,000 National Force ***

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

52,754,889 për Franca

Progresi:
52,754,889 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

6,865,322 për Franca

 E arritur duke provuar të mbrohet North Calais kundër Britania e Madhe në ditën 2,128

Historia e Luftimeve Guerile

26
104
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura24 Bombat e Mëdha të përdorura1 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Franca në lufën kundër Polonia në ditën 2,262