Ambienti on/off
olvadonelkuli

offline [ offline ] 47 olvadonelkuli

Vendndodhja: Zelanda e Re Zelanda e Re, Otago Shtetësia: Hungaria Hungaria
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 15, 2012

Renditja kombëtare: 1155

Anëtar i partisë

Magyar Legio Part Krahu Qendër e djathtë

Komandant

Drejtor Shtypi

Shokët (589)

shiko të gjithë shokët

Arritjet

 • Freedom Fighter
  14

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  34

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  3

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  134

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  5

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 5 rajone

 • super soldier
  332

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  3

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  29

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 83,022.10
Divizioni
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D2
Grada Ushtarake God of War ** 243,987,571 / 500,000,000 God of War **

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of Hungary, Division 2

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of Hungary, Division 2

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 2

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 3

  Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 5

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,675,922,491 për Hungaria

Progresi:
1,675,922,491 / 1,700,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

26,172 për Finland

Progresi:
26,172 / 1,700,000,000
Dëmi

6,588,769 për Serbia

Progresi:
6,588,769 / 1,700,000,000
Dëmi

55,080,001 për Republic of Macedonia (FYROM)

Progresi:
55,080,001 / 1,700,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

73,235,734 për Hungaria

 E arritur duke mbrojtur me sukses Lithuanian Highland kundër Lituania në ditën 2,537

Historia e Luftimeve Guerile

9
14
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura63 Bombat e Mëdha të përdorura1 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Brazili në lufën kundër Britania e Madhe në ditën 2,610