Ambienti on/off
The Warior of Jochhism

offline [ offline ] 27 The Warior of Jochhism

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Qipro Qipro, Northern Cyprus Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 15, 2012

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

My eCountries:
eCyprus
eLakotah
eSerbia

HAIL JOCHHISM!

Currently:
Commander of Trololo Guild CY

President of the PASOK x1
Vice Party President of The UK Hiedlaism Party x1
Spokesman of the Balkan Party x1

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  6

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  7

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  6

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  4

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 1,721.87
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake Colonel ** 467,688 / 540,000 Colonel **

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

125,897 për Serbia

Progresi:
125,897 / 3,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

28,560 për Canada

Progresi:
28,560 / 3,000,000
Dëmi

3,120 për USA

Progresi:
3,120 / 3,000,000
Dëmi

25,803 për United Kingdom

Progresi:
25,803 / 3,000,000
Dëmi

2,519,232 për Cyprus

Progresi:
2,519,232 / 3,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

524,650 për Qipro

 E arritur duke provuar të mbrohet Sinai kundër Egjipti në ditën 1,805

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë