Ambienti on/off
uchex

offline uchex

Niveli i Eksperiencës 38

67,085 / 70,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Spanja Spanja, Cantabria Shtetësia: Spanja Spanja
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Pri 09, 2012

Renditja kombëtare: 874

Anëtar i partisë

Forocoches Krahu Qendër e djathtë

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (58)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

ex-Sasha Grey's Army

ex-35 y 2 reg FAF

actualmente-10 reg FAF

vamos hermano, que no te ciegue nuestro odio, y fijate en que nos une, ya que unidos somos dioses, y cuando caigas estare ay, en tu espalda, intidiendo que te derrumbes, y todos juntos seremos uno, uno que jamas sera vencido

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  28

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  7

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  86

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  13

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

Atributet Ushtarake

Forca

21,557.10

Ushtarë i Fuqishëm:21,557 / 21,750
Grada Ushtarake

Forcë e Klasit Botërorë ** Forcë e Klasit Botërorë **

Pikë të Gradës ushtarake:
21,913,820 / 22,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

100,900,644 për Spanja

Progresi:
100,900,644 / 150,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

8,900,710 për Polonia

 E arritur duke mbrojtur me sukses North Rhine-Westphalia kundër Serbia në ditën 2,428

Historia e Luftimeve Guerile

0
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura33 Bombat e Mëdha të përdorura1 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Spanja në lufën kundër Portugalia në ditën 2,581