Ambienti on/off
Kutluk Bilge Kul Ishamael

offline [ offline ] 33 Kutluk Bilge Kul Ishamael

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Qipro Qipro, Eastern Province Shtetësia: Pakistani Pakistani
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Mar 25, 2012

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Shokët (464)

shiko të gjithë shokët

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  9

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  1

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  15

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  31

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  8

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 7,980.50
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake National Force *** 11,370,014 / 11,500,000 National Force ***

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

3,375,935 për Pakistani

Progresi:
3,375,935 / 20,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

15,126,607 për USA

Progresi:
15,126,607 / 20,000,000
Dëmi

17,668,335 për Turkey

Progresi:
17,668,335 / 20,000,000
Dëmi

7,175,406 për India

Progresi:
7,175,406 / 20,000,000
Dëmi

4,284,394 për Albania

Progresi:
4,284,394 / 20,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

7,015,894 për Turqia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Al Madinah kundër Arabia Saudite në ditën 1,860

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura13 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Turqia në lufën kundër Arabia Saudite në ditën 1,859