Ambienti on/off
RookieGr

offline RookieGr

Qytetar i vdekur
Niveli i Eksperiencës 42

89,851 / 90,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Greqia Greqia, Macedonia Shtetësia: Greqia Greqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Mar 22, 2012

Renditja kombëtare: 4246

Rreth meje

Wiki page

ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗΣ
https://www.youtube.com/watch?v=3YrCQGXYR9g

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  20

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  38

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  135

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  2

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  15

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

Atributet Ushtarake

Forca

33,965.45

Ushtarë i Fuqishëm:33,965 / 34,000
Grada Ushtarake

Zot i Luftës * Zot i Luftës *

Pikë të Gradës ushtarake:
114,773,721 / 200,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

280,305,145 për Greqia

Progresi:
280,305,145 / 300,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

471,954 për USA

Progresi:
471,954 / 300,000,000
Dëmi

8,386,256 për Serbia

Progresi:
8,386,256 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

61,756,276 për Greqia

 E arritur duke provuar të mbrohet Northern Cyprus kundër Qipro në ditën 2,070

Historia e Luftimeve Guerile

64
18
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura61 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Argjentina në lufën kundër Kili në ditën 2,089