Ambienti on/off
Kleivis Marku

offline [ offline ] 31 Kleivis Marku

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Koreja e Veriut Koreja e Veriut, Ryanggang Shtetësia: Shqipëria Shqipëria
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 08, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Drejtor Shtypi

Shokët (314)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

★---{KM-5 Albania}---★
★---{19/10/94}---★
★---{Lezhe, Albanian Coast}---★

█─▄▀ █── █▀▀ ▀▐▌─▐▌▀
█▀▄─ █─▄ █▀▀ █─▀▄▀─█
▀─▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀──▀──▀
̿ ̿̿'̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿̿̿


Follow me on twitter: https://twitter.com/Kleivis_5

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  24

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  1

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  47

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..



  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  9

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 11,780.25
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake Supreme Marshal *** 4,526,973 / 4,900,000 Supreme Marshal ***

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

27,107,109 për Shqipëria

Progresi:
27,107,109 / 30,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

3,204,999 për Shqipëria

 E arritur duke provuar të pushtohet Tirana nga Serbia në ditën 2,022

Historia e Luftimeve Guerile

0
3
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura9 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Shqipëria në lufën kundër Serbia në ditën 2,022