Ambienti on/off
Tiger Ramadani

offline Tiger Ramadani

Qytetar i vdekur
Niveli i Eksperiencës 38

66,451 / 70,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 1
  • Deal 75,000 damage with Small Bombs
  • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
  • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 2
  • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 3
  • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 4
  • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Irlanda Irlanda, Wexford Shtetësia: Shqipëria Shqipëria
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 04, 2011

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.¸Intelektualët
Gjilan

Arritjet

  • Freedom Fighter

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    19

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    1

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul

    Media Mogul

    Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

  • battle hero
    11

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero

    Hero i Rezistencës

    Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

  • super soldier
    63

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    1

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..



    0/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    14

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

  • Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Atributet Ushtarake

Forca

15,913.02

Ushtarë i Fuqishëm:15,913 / 16,000
Grada Ushtarake

Forcë legjendare Forcë legjendare

Pikë të Gradës ushtarake:
27,072,899 / 31,500,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

162,814,492 për Shqipëria

Progresi:
162,814,492 / 200,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

13,505,966 për Kroacia

 E arritur duke provuar të mbrohet Central Croatia kundër Serbia në ditën 2,256

Historia e Luftimeve Guerile

0
2
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura33 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kroacia në lufën kundër Serbia në ditën 2,256