Ambienti on/off
Avutardo and Prinfi Memorial

offline Avutardo and Prinfi Memorial

Niveli i Eksperiencës 44

97,351 / 100,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Serbia Serbia, Saxony Shtetësia: Spanja Spanja
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Nën 10, 2011

Renditja kombëtare: 660

Rreth meje

Wiki page

www.diariodelavega.com
I'm Spolish
Valar dohaeris, Valar morghulis
LA VERDAD OS SERA REVELADA EN LETRAS MAYUSCULAS
Lord Constructor de la Guardia De La Noche
ePadre de Riblo y AdriSevilla

[egov#CONNECT]446783[/egov]
[esp=4a175787]
[egov#MU]611[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  22

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  5

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  7

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  82

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  15

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

Atributet Ushtarake

Forca

20,646.50

Ushtarë i Fuqishëm:20,646 / 20,750
Grada Ushtarake

Zot i Luftës Zot i Luftës

Pikë të Gradës ushtarake:
72,418,315 / 100,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

203,998,889 për Spanja

Progresi:
203,998,889 / 300,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

627,278 për Egypt

Progresi:
627,278 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

37,512,893 për Spanja

 E arritur duke pushtuar me sukses Lower Normandy nga Franca në ditën 2,010

Historia e Luftimeve Guerile

88
315
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura58 Bombat e Mëdha të përdorura4 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Hungaria në lufën kundër Ukraina në ditën 2,108