Ambienti on/off
IND ARG

offline IND ARG

Niveli i Eksperiencës 98

368,218 / 370,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 1
  • Deal 75,000 damage with Small Bombs
  • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
  • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 2
  • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 3
  • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 4
  • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Argjentina Argjentina, Patagonia Shtetësia: Argjentina Argjentina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 28, 2011

Renditja kombëtare: 180

Arritjet

  • Freedom Fighter
    14

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    34

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman

    Antarë i Parlamentit

    Fito Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul

    Media Mogul

    Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

  • battle hero
    82

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero
    7

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    2

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

  • super soldier
    332

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    1

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary
    9

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    6/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    90

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

  • Goditës i Topit

    Ka mbaruar misionet e "Sabotazhit Brazilian". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,395

  • Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Ndërtues i Perandorisë

    Ka mposhtur më shumë se 1000 kundërshtarë gjatë misioneve "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,454.

  • Hero i Perandorisë

    Është bërë Hero i Betejës për shtetin e tij dhe ka kompletuar misionet "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,454

  • Regjimenti i Vrasësve

    Antarë i njërit nga 25 Regjimenteve të \"Vrasjes së Nxituar\". Dekorimi i dhuruar në Ditën 2,474.

  • Vrasës i Rankut Sekondar

    Ka ndihmuar Njësinë e tij Ushtarake për të fituar vendin e dytë në \"Vrasjen e Nxituar\", Divizioni 4, Argentina. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,474.

  • Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Team Player

    Helped his Military Unit to win the 1st place in the New World Cup, Division 4, Argentina. Decoration awarded on Day 2,415.

  • Fitues i Divizionit 4,Turniri i tretë i M.U

    Shkaktoi më së shumti dëm në Turnirin e tretë të Njësive Ushtarake, Divizioni 4, Argentina. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,268.

  • World Class Player

    Member of one of the top 25 Regiments of the New World Cup. Decoration awarded on Day 2,415.

  • I renditur në top 50 në Argentina, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

Atributet Ushtarake

Forca

83,022.58

Ushtarë i Fuqishëm:83,022 / 83,250
Grada Ushtarake

Titan Titan

Pikë të Gradës ushtarake:
1,566,773,935 / 2,000,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

7,727,644,538 për Argjentina

Progresi:
7,727,644,538 / 7,800,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

228,589,263 për Argjentina

 E arritur duke provuar të pushtohet North Caucasus nga Rusia në ditën 2,441

Historia e Luftimeve Guerile

1
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura381 Bombat e Mëdha të përdorura47 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kanada në lufën kundër Kili në ditën 2,490