Ambienti on/off
Konrad von Tirpitz

offline Konrad von Tirpitz

Qytetar i vdekur
Niveli i Eksperiencës 63

193,135 / 195,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Mbyllur Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Gjermania Gjermania, Brandenburg and Berlin Shtetësia: Gjermania Gjermania
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 30, 2011

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Shokët (866)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Co-Supreme Commander of CoT with potato134
MoFA - Germany
PP - Open Mind Germany

*** WAR EAGLE ***

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  27

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president
  1

  President

  Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  108

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  15

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  195

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  3/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  24

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

Atributet Ushtarake

Forca

48,787.94

Ushtarë i Fuqishëm:48,787 / 49,000
Grada Ushtarake

Zot i Luftës ** Zot i Luftës **

Pikë të Gradës ushtarake:
303,613,694 / 500,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

46,182,616 për Gjermania

Progresi:
46,182,616 / 1,200,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

1,157,723,662 për Spain

Progresi:
1,157,723,662 / 1,200,000,000
Dëmi

27,720 për USA

Progresi:
27,720 / 1,200,000,000
Dëmi

20,371,022 për Mexico

Progresi:
20,371,022 / 1,200,000,000
Dëmi

263,568,466 për Paraguay

Progresi:
263,568,466 / 1,200,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

151,748,051 për Spanja

 E arritur duke provuar të mbrohet Lisboa kundër Portugalia në ditën 2,001

Historia e Luftimeve Guerile

14
21
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura67 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kroacia në lufën kundër Serbia në ditën 2,104