Ambienti on/off
VCR SRBIJA

offline [ offline ] 74 VCR SRBIJA

Vendndodhja: Serbia Serbia, Sumadija Shtetësia: Argjentina Argjentina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 05, 2011

Renditja kombëtare: 310

Rreth meje

Wiki page

После много прича ствари стоје овако
Мождa драже је страно али ово је твој народ,
После много прича ствари стоје овако
Да те плаћа иностранство опет бира те твој народ,
После много прича ствари стоје овако
Можеш побећи ти тамо овде остаће твој народ,

Ако драже ти је страно иди и остани тамо !

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  42

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  9

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  3

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 3 rajone

 • super soldier
  348

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  1/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  23

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 87,091.07
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake God of War ** 271,233,752 / 500,000,000 God of War **

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

Patriot i Vërtetë

Dëmi

19,577,119 për Argjentina

Progresi:
19,577,119 / 1,100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

1,091,101,855 për Serbia

Progresi:
1,091,101,855 / 1,100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

131,971,561 për Emiratet e Bashkuara Arabe

 E arritur duke provuar të pushtohet Ajman nga Hungaria në ditën 2,401

Historia e Luftimeve Guerile

8
11
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura50 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Emiratet e Bashkuara Arabe në lufën kundër Hungaria në ditën 2,401