Ambienti on/off
Tom Just

offline [ offline ] 55 Tom Just

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Afrika e Jugut Afrika e Jugut, Western Cape Shtetësia: Italia Italia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Mar 01, 2011

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

Sono italiano e sono fiero di esserlo!
He is a real scammer: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/5154243

Arritjet

  • Freedom Fighter
    1

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    35

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    2

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul

    Media Mogul

    Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

  • battle hero
    6

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero

    Hero i Rezistencës

    Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

  • super soldier
    98

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder

    Ndërtues i Shoqërisë

    Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

  • mercenary
    7

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    0/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    12

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 24,506.72
Divizioni
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 3
  • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D3
Grada Ushtarake World Class Force *** 23,260,092 / 26,500,000 World Class Force ***

Dekoratat

  • Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 2

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 2

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 3

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 3

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 5

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 5

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 9

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 9

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 11

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 11

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

Patriot i Vërtetë

Dëmi

80,762,691 për Italia

Progresi:
80,762,691 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

10,501,374 për Italia

 E arritur duke provuar të pushtohet Abruzzo nga Republika e Maqedonisë (IRFJ) në ditën 1,855

Historia e Luftimeve Guerile

0
3
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura18 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Italia në lufën kundër Serbia në ditën 2,194