Ambienti on/off
Nukon

offline [ offline ] 86 Nukon

Vendndodhja: Serbia Serbia, Sumadija Shtetësia: Brazili Brazili
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Dhj 13, 2010

Renditja kombëtare: 97

Rreth meje

Wiki page

Quem sou eu?
http://www.tinyurl.com/Nukon-GenVanquisH

[egov#CONNECT]618587[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter
  2

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  49

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  3

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  9

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  2

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  293

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  2/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  21

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 73,289.53
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake God of War ** 482,009,755 / 500,000,000 God of War **

Dekoratat

 • Team Player

  Helped his Military Unit to win the 1st place in the New World Cup, Division 4, Brazil. Decoration awarded on Day 2,415.

 • Vendi i Tretë në Divizionin 4, Turniri i tretë i M.U

  Shkaktoi dëmin e tretë më së shumti në Turnirin e tretë të Njësive Ushtarake, Divizioni 4, Brazil. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,268.

 • Ranked in the top 50 in Pakistan, National Shield Competition. Decoration awarded on Day 2,317.

Patriot i Vërtetë

Dëmi

871,274,839 për Brazili

Progresi:
871,274,839 / 900,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

3,736,850 për USA

Progresi:
3,736,850 / 900,000,000
Dëmi

55,672,450 për Croatia

Progresi:
55,672,450 / 900,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

80,049,695 për Brazili

 E arritur duke provuar të mbrohet Charrua kundër Uruguaji në ditën 1,913

Historia e Luftimeve Guerile

0
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura63 Bombat e Mëdha të përdorura9 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kolumbia në lufën kundër Meksika në ditën 2,589