Ambienti on/off
Maya_The_Bee

offline [ offline ] 158 Maya_The_Bee

Vendndodhja: Qipro Qipro, Southern Cyprus Shtetësia: Qipro Qipro
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Tet 18, 2010

Renditja kombëtare: 5

Rreth meje

Wiki page

ஜ... ♥ Ben bi'taneyim ♥ ... ஜ

нешто за мене? хм... имаш ли доволно време?

Arritjet

  • Freedom Fighter
    56

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    57

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    17

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president
    1

    President

    Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    1

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    511

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero
    35

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    7

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 7 rajone

  • super soldier
    489

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    2

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary
    20

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter
    1

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme.

    14/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    174

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 122,306.88
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 4
  • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake Titan ** 4,239,607,872 / 10,000,000,000 Titan **

Dekoratat

  • Goditës i Topit

    Ka mbaruar misionet e "Sabotazhit Brazilian". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,398

  • Cupid Killer

    Completed the "Cupid's Revenge" missions. Decoration awarded on Day 2,281.

  • Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of Cyprus, Division 4

  • Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of Cyprus, Division 4

  • Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit

  • Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of Cyprus, Division 4

  • Dream Team Player

    Ranked in the Top 50 players of the New World Cup Final in Cyprus. Decoration awarded on Day 2,429.

  • Ndërtues i Perandorisë

    Ka mposhtur më shumë se 1000 kundërshtarë gjatë misioneve "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,456.

  • Çlirimtar i Frontit të Parë: Cyprus

    Njëri nga 50 Luftëtarët Parë të Lirisë nga Cyprus

  • Hero i Perandorisë

    Është bërë Hero i Betejës për shtetin e tij dhe ka kompletuar misionet "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,456

  • Vrasës i Ngrirë

    I renditur si i dyti në Tabelën Javore për Dordolecat e Mposhtur në shtetin e tij, Divizioni 4

  • Liberation Comitee of Cyprus

    One of the first 50 citizens from Cyprus to win 10 Freedom Fighter medals.

  • Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit

  • Soldier of Fortune

    Proved to be the architect of my own fortune by taking part in the Soldiers of Fortune Event! Decoration awarded on Day 2,785.

  • Team Player

    Helped his Military Unit to win the 3rd place in the New World Cup, Division 4, Bulgaria. Decoration awarded on Day 2,415.

  • Vrasës i Rankut të Tretë

    Ka ndihmuar Njësinë e tij Ushtarake për të fituar vendin e tretë në "Vrasjen e Nxituar", Divizioni 4, Cyprus. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,474.

  • Pacific Fighter: completed the "Pacific Clash" missions. Decoration awarded on day 2141.

  • I renditur në top 50 në Cyprus, Turniri Epik i Luftimit. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,129.

  • Ranked in the top 50 in Cyprus, Epic Warfare Tournament. Decoration awarded on Day 2,534.

  • Ranked in the top 50 in Cyprus, National Shield Competition. Decoration awarded on Day 2,317.

  • I renditur në top 50 në Cyprus, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

  • 2

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of Cyprus, Division 4

  • 5

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 79

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 83

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

16,159,610,665 për Qipro

Progresi:
16,159,610,665 / 16,200,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

44,555,068 për USA

Progresi:
44,555,068 / 16,200,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

2,008,936,800 për Qipro

 E arritur duke provuar të pushtohet Southern Cyprus nga Greqia në ditën 2,234

Historia e Luftimeve Guerile

0
2
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura378 Bombat e Mëdha të përdorura34 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Venezuela në lufën kundër Peruja në ditën 2,780