Ambienti on/off
Bigger Lebowski

online Bigger Lebowski

Niveli i Eksperiencës 71

233,450 / 235,000

Divizioni
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Deaktivizuar Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 3
 • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Aktivizuar Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Vendndodhja: Argjentina Argjentina, Rio Grande do Sul Shtetësia: Greqia Greqia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Sht 09, 2010

Renditja kombëtare: 242

Anëtar i partisë

Olympiacos Olympiacos Krahu Djathtas në Qendër

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (836)

shiko të gjithë shokët

Arritjet

 • Freedom Fighter
  5

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  36

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  12

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  2

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  255

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  16

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  2/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  27

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Dekoratat

 • Çlirimtar i Frontit të Parë: Greece

  Njëri nga 50 Luftëtarët Parë të Lirisë nga Greece

Atributet Ushtarake

Forca

63,800.25

Ushtarë i Fuqishëm:63,800 / 64,000
Grada Ushtarake

Zot i Luftës ** Zot i Luftës **

Pikë të Gradës ushtarake:
480,237,496 / 500,000,000

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,457,132,009 për Greqia

Progresi:
1,457,132,009 / 1,500,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

2,968,587 për Croatia

Progresi:
2,968,587 / 1,500,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

135,963,140 për Uruguaji

 E arritur duke provuar të mbrohet Western Cape kundër Brazili në ditën 2,092

Historia e Luftimeve Guerile

6
2
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura70 Bombat e Mëdha të përdorura11 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Korea e Jugut në lufën kundër Republika e Kinës (Tajvan) në ditën 2,313