Ambienti on/off
SpartacusSrbin

offline [ offline ] 43 SpartacusSrbin

Vendndodhja: Serbia Serbia, Belgrade Shtetësia: Austria Austria
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 31, 2010

Renditja kombëtare: 47

Rreth meje

Wiki page

Не желимо ништа ново само царство Душаново!!!
СРБИЈА!

Arritjet

 • Freedom Fighter
  2

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  39

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  14

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  197

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  15

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 49,364.64
Divizioni
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D2
Grada Ushtarake God of War 70,200,172 / 100,000,000 God of War

Dekoratat

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of Austria, Division 2

 • Soldier of Fortune

  Proved to be the architect of my own fortune by taking part in the Soldiers of Fortune Event! Decoration awarded on Day 2,785.

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of Austria, Division 2

 • 2

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of Austria, Division 2

 • 2

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of Austria, Division 2

 • 4

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of Austria, Division 2

 • 5

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

 • 5

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

Patriot i Vërtetë

Dëmi

100,101,696 për Austria

Progresi:
100,101,696 / 300,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

1,842,150 për United Kingdom

Progresi:
1,842,150 / 300,000,000
Dëmi

295,775,980 për Serbia

Progresi:
295,775,980 / 300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

28,920,934 për

 E arritur duke provuar të pushtohet Carinthia nga Austria në ditën 2,758

Historia e Luftimeve Guerile

4
16
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura58 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Bullgaria në lufën kundër Greqia në ditën 2,729