Ambienti on/off
Zimniy Veter

offline [ offline ] 120 Zimniy Veter

Vendndodhja: Serbia Serbia, Chuquisaca and Tarija Shtetësia: Rumania Rumania
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Gusht 26, 2010

Renditja kombëtare: 119

Anëtar i partisë

Brainstorming Party Krahu Djathtas në Qendër

Komandanti i dytë

Drejtor Shtypi

Rreth meje

Arritjet

 • Freedom Fighter
  3

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  52

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  30

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  5

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  444

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  12

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  9/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  34

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 111,036.78
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake Titan 1,905,013,740 / 2,000,000,000 Titan

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Ndërtues i Perandorisë

  Ka mposhtur më shumë se 1000 kundërshtarë gjatë misioneve "Si të Ndërtojmë një Perandori". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,456.

 • Çlirimtar i Frontit të Parë: Serbia

  Njëri nga 50 Luftëtarët Parë të Lirisë nga Serbia

 • Çlirimtar i Frontit të Parë

  Njëri nga 50 Luftëtarët Parë të Lirisë në Botën e Re

 • Vrasës i Rankut Sekondar

  Ka ndihmuar Njësinë e tij Ushtarake për të fituar vendin e dytë në "Vrasjen e Nxituar", Divizioni 4, Nigeria. Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,474.

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • World Class Player

  Member of one of the top 25 Regiments of the New World Cup. Decoration awarded on Day 2,415.

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,114,685,611 për Rumania

Progresi:
1,114,685,611 / 2,200,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

118,088,018 për USA

Progresi:
118,088,018 / 2,200,000,000
Dëmi

757,322,624 për Argentina

Progresi:
757,322,624 / 2,200,000,000
Dëmi

80,386,090 për Croatia

Progresi:
80,386,090 / 2,200,000,000
Dëmi

2,180,978,212 për Serbia

Progresi:
2,180,978,212 / 2,200,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

978,313,364 për Serbia

 E arritur duke provuar të pushtohet Amazonica nga Kili në ditën 2,532

Historia e Luftimeve Guerile

338
115
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura131 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për në lufën kundër Serbia në ditën 2,654