Ambienti on/off
Amaterasu Omikami

offline [ offline ] 36 Amaterasu Omikami

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Serbia Serbia, Chubu Shtetësia: Japonia Japonia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Qer 07, 2010

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

Full Name : Tsukisakakiitsu-no-Mitama-Amazakarumukatsuhime-no-Mikoto

『★☆★☆★☆★☆★☆ HEY ! TEITOKU ! ☆★☆★☆★☆★☆★』

http://i.imgur.com/A31Hp.jpg
[egov#CONNECT]601475[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  22

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  3

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  19

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero

  Hero i Rezistencës

  Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

 • super soldier
  58

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  13

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 14,517.58
Divizioni
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 2
 • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D2
Grada Ushtarake World Class Force ** 18,985,173 / 22,000,000 World Class Force **

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • 4

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • 4

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

Patriot i Vërtetë

Dëmi

148,825,143 për Japonia

Progresi:
148,825,143 / 150,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

477,885 për Indonesia

Progresi:
477,885 / 150,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

11,340,716 për Japonia

 E arritur duke provuar të mbrohet Chubu kundër Portugalia në ditën 2,074

Historia e Luftimeve Guerile

16
17
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura41 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Japonia në lufën kundër Republika e Kinës (Tajvan) në ditën 2,222