Ambienti on/off
eMatriks

offline [ offline ] 34 eMatriks

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Kroacia Kroacia, Gujarat Shtetësia: Irani Irani
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Maj 10, 2010

Renditja kombëtare: 0

Nuk ka aktivitet politik

Asnjë Njësi Ushtarake

Nuk ka aktivitet të mediave

Shokët (307)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Retired from Life , Retired from work , Retired from this f**kkkkking game !

Gonna leave and rest my real life ... !


Account managing mode ~ Off
2 click or even 1 click Mode ~ Off
ZER0 clicking mode ~ ONNNN !
GodFaher mode ~ ONNNNNNNNNN !

Miss you my friends ... ♥

Bye

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  23

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  33

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  95

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 23,921.53
Divizioni
Division 1
Në dispozicion për nivelin 1-34 Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 1
 • Deal 75,000 damage with Small Bombs
 • Add 10,000 damage to Bazookas with Bazooka Boosters
 • Merr 2 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D1
Grada Ushtarake World Class Force ** 20,311,038 / 22,000,000 World Class Force **

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

77,927,717 për Irani

Progresi:
77,927,717 / 100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

11,920 për Spain

Progresi:
11,920 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

33,167,928 për India

 E arritur duke pushtuar me sukses Maharashtra nga Pakistani në ditën 2,231

Historia e Luftimeve Guerile

0
6
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura28 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Sllovenia në lufën kundër Italia në ditën 2,250