Ambienti on/off
Boban1961

online [ online ] 62 Boban1961

Vendndodhja: Serbia Serbia, Raska Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Pri 26, 2010

Renditja kombëtare: 1714

Rreth meje

Arritjet

  • Freedom Fighter
    23

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    52

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    1

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    1

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    95

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero

    Hero i Rezistencës

    Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

  • super soldier
    296

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder

    Ndërtues i Shoqërisë

    Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

  • mercenary
    3

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    0/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    36

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 74,122.18
Divizioni
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 3
  • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D3
Grada Ushtarake God of War *** 511,378,194 / 1,000,000,000 God of War ***

Dekoratat

  • Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • Soldier of Fortune

    Proved to be the architect of my own fortune by taking part in the Soldiers of Fortune Event! Decoration awarded on Day 2,786.

  • 2

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 2

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 2

    Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 3

    Damage Dealer

    Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 3

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 3

    Slayer

    Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 8

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 2

  • 8

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 8

    Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 8

    Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 17

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

Patriot i Vërtetë

Dëmi

2,320,585,369 për Serbia

Progresi:
2,320,585,369 / 2,400,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

32,492,936 për Egjipti

 E arritur duke provuar të pushtohet Red Sea Coast nga Greqia në ditën 2,748

Historia e Luftimeve Guerile

19
21
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura50 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Sllovenia në lufën kundër Austria në ditën 2,933