Ambienti on/off
Crazygeorge13

online [ online ] 190 Crazygeorge13

Vendndodhja: Rumania Rumania, Maramures Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Pri 16, 2010

Renditja kombëtare: 45

Rreth meje

Wiki page

[egov#CONNECT]202363[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter
  88

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  48

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  398

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  41

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  6

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 6 rajone

 • super soldier
  425

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  196

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  22

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter
  1

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme.

  9/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  282

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 106,309.79
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake Titan ** 7,127,875,724 / 10,000,000,000 Titan **

Dekoratat

 • Goditës i Topit

  Ka mbaruar misionet e "Sabotazhit Brazilian". Dekorimi i shpërblyer në Ditën 2,397

 • Cupid Killer

  Completed the "Cupid's Revenge" missions. Decoration awarded on Day 2,280.

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of Serbia, Division 4

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Vampire Hunter

  Defeated Dracula and brought peace to the New World. Decoration awarded on Day 2,540.

 • Ranked 1st in Greece, Epic Warfare Tournament daily ranking. Decoration awarded on Day 2,528.

 • Ranked in the top 50 in Greece, Epic Warfare Tournament. Decoration awarded on Day 2,534.

 • I renditur në top 50 në Greece, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

 • 4

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 14

  Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 17

  Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 40

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 40

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

26,903,139,243 për Serbia

Progresi:
26,903,139,243 / 27,000,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

36,563,652 për USA

Progresi:
36,563,652 / 27,000,000,000
Dëmi

109,748,350 për Argentina

Progresi:
109,748,350 / 27,000,000,000
Dëmi

2,902,821,546 për Greece

Progresi:
2,902,821,546 / 27,000,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

4,948,581,687 për Serbia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Brcko District kundër Bosnja dhe Hercegovina në ditën 2,229

Historia e Luftimeve Guerile

136
47
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura412 Bombat e Mëdha të përdorura58 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për në lufën kundër Turqia në ditën 2,678