Ambienti on/off
WhIsKyMaN

offline [ offline ] 101 WhIsKyMaN

Vendndodhja: Shqipëria Shqipëria, Umm al Quwain Shtetësia: India India
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Pri 16, 2010

Renditja kombëtare: 9

Arritjet

 • Freedom Fighter
  20

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  56

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman

  Antarë i Parlamentit

  Fito Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  37

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  3

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  2

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 2 rajone

 • super soldier
  418

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  9/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  37

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 104,679.00
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake Titan 1,478,623,424 / 2,000,000,000 Titan

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of India, Division 4

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • Liberation Comitee of India

  One of the first 50 citizens from India to win 10 Freedom Fighter medals.

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of India, Division 4

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

 • Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 2

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 2

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 2

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,687,840,675 për India

Progresi:
1,687,840,675 / 2,500,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

19,062,201 për Spain

Progresi:
19,062,201 / 2,500,000,000
Dëmi

1,062,412,330 për Bulgaria

Progresi:
1,062,412,330 / 2,500,000,000
Dëmi

16,393,910 për Indonesia

Progresi:
16,393,910 / 2,500,000,000
Dëmi

2,425,810,424 për Chile

Progresi:
2,425,810,424 / 2,500,000,000
Dëmi

11,707,492 për Republic of Macedonia (FYROM)

Progresi:
11,707,492 / 2,500,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

378,240,871 për India

 E arritur duke provuar të pushtohet Sindh nga Pakistani në ditën 2,645

Historia e Luftimeve Guerile

109
38
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura140 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për India në lufën kundër Pakistani në ditën 2,681