Ambienti on/off
chickensguys

offline [ offline ] 120 chickensguys

Vendndodhja: SHBA SHBA, Nebraska Shtetësia: Japonia Japonia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Pri 09, 2010

Renditja kombëtare: 21

Rreth meje

Wiki page

Is it so terrible, a thing to die?

Reality is only a matter of perception but I am not absolutely sure of anything.

Per Aspera Ad Astra

If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe.

Truth is indeed stranger than the strangest fiction.

Arritjet

 • Freedom Fighter

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  57

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  18

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  8

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  1

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • sky hero

  Sky Hero

  Reach the highest war influence in an aircraft battle

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  4

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 4 rajone

 • super soldier
  251

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  13

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Ground
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
Division 4
Forca 62,971.63
Grada Ushtarake World Class Force *** 22,585,093 / 26,500,000 World Class Force ***
Airforce
Aircraft Division
Available for everyone Tiparet:
 • You fight with Aircraft
 • Get 30 Gold when winning a Sky Hero achievement
Perception 0.00
Aircraft Rank Airman 0 / 10 Airman

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit

 • 35

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 35

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Asnjë dëm si patriot i Japonia që nga dita 1619.

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

111,600,666 për Canada

Progresi:
111,600,666 / 150,000,000
Dëmi

24,217,716 për USA

Progresi:
24,217,716 / 150,000,000
Dëmi

288,730 për Ireland

Progresi:
288,730 / 150,000,000
Dëmi

8,521,580 për Pakistan

Progresi:
8,521,580 / 150,000,000
Dëmi

745,350 për Serbia

Progresi:
745,350 / 150,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

71,304,988 për Kanada

 E arritur duke mbrojtur me sukses New Brunswick kundër Republika e Maqedonisë (IRFJ) në ditën 2,581

Historia e Luftimeve Guerile

0
1
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura26 Bombat e Mëdha të përdorura0 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kanada në lufën kundër Republika e Maqedonisë (IRFJ) në ditën 2,581