Ambienti on/off
roogle

offline [ offline ] 192 roogle

Vendndodhja: Republika e Maqedonisë (IRFJ) Republika e Maqedonisë (IRFJ), Western Macedonia Shtetësia: Brazili Brazili
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 17, 2010

Renditja kombëtare: 30

Rreth meje

Wiki page

没错, 俺就是乳沟
day2160 向SonicShanghai贷款21000cny
anybody fucking (Dead Walker) out from bh hunting get 5g prize .
http://www.erepublik.com/cn/citizen/profile/361592

Arritjet

 • Freedom Fighter
  157

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  74

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  1

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  126

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  3

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  620

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder
  1

  Ndërtues i Shoqërisë

  Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

 • mercenary
  51

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  1/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  57

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 155,027.56
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake Titan * 3,925,446,541 / 4,000,000,000 Titan *

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit

 • Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit

 • Pacific Fighter: completed the "Pacific Clash" missions. Decoration awarded on day 2141.

 • Witnessed an Epic Day 3,000 and completed the "Epic Day 3,000" Mission.

 • 137

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 137

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

766,414,702 për Brazili

Progresi:
766,414,702 / 4,500,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

4,491,466,852 për China

Progresi:
4,491,466,852 / 4,500,000,000
Dëmi

304,626,110 për Serbia

Progresi:
304,626,110 / 4,500,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

223,066,752 për Estonia

 E arritur duke provuar të mbrohet Kesk-Eesti kundër SHBA në ditën 2,610

Historia e Luftimeve Guerile

20
44
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura248 Bombat e Mëdha të përdorura13 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Kina në lufën kundër Bullgaria në ditën 3,115