Ambienti on/off
SlobodanManak

offline [ offline ] 56 SlobodanManak

Vendndodhja: Serbia Serbia, Sumadija Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 13, 2010

Renditja kombëtare: 1994

Rreth meje

Wiki page

"It doesn't matter how hard U can hit, what really matter's how hard U can get hit and keep moving forward." R. B.

Arritjet

  • Freedom Fighter
    3

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    51

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman

    Antarë i Parlamentit

    Fito Zgjedhjet e Parlamentit

  • president

    President

    Fito Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul
    2

    Media Mogul

    Ka arritur 1000 abonues në gazetë

  • battle hero
    10

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero
    1

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero

    Hero i Rezistencës

    Fillo një Luftë të Rezistencës dhe çliro atë rajon

  • super soldier
    167

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder
    1

    Ndërtues i Shoqërisë

    Ka ftuar 10 persona në eRepublik dhe i'u ka ndihmuar të arrijn në nivelin e 10.

  • mercenary
    1

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    1/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    25

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 41,975.94
Divizioni
Division 3
Në dispozicion për nivelin 50-69 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 3
  • Shkakto 750,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 30,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 4 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D3
Grada Ushtarake God of War * 177,089,431 / 200,000,000 God of War *

Dekoratat

  • Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit

  • Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit

  • Slayer

    Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • Team Player

    Helped his Military Unit to win the 1st place in the New World Cup, Division 3, Serbia. Decoration awarded on Day 2,415.

  • 2

    Damage Dealer

    Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 2

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 2

    Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

  • 4

    Damage Dealer

    Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 3

  • 6

    Slayer

    Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 3

Patriot i Vërtetë

Dëmi

1,242,989,728 për Serbia

Progresi:
1,242,989,728 / 1,300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

55,038,182 për Serbia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Aquitaine kundër Franca në ditën 1,988

Historia e Luftimeve Guerile

3
9
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura77 Bombat e Mëdha të përdorura11 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Argjentina në lufën kundër Polonia në ditën 2,591