Ambienti on/off
Borislav Gojkovic

offline [ offline ] 114 Borislav Gojkovic

Vendndodhja: Serbia Serbia, Vojvodina Shtetësia: Serbia Serbia
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 12, 2010

Renditja kombëtare: 592

Sekretar i Përgjithshëm

GROBARI JUG Krahu Majtas Ekstrem

Komandanti i dytë

Drejtor Shtypi

Shokët (1756)

shiko të gjithë shokët

Rreth meje

Wiki page

Na humkama u tuđini,
neće srpsko cveće nići,
poručite našoj deci,
nećemo im nikad stići.
Pozdravite otadžbinu,
poljubite rodnu grudu,
spomen borbe za Slobodu,
neka ove humke budu.

Vladimir Stanimirović

[egov#CONNECT]372840[/egov]

Arritjet

 • Freedom Fighter
  13

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  75

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  13

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul

  Media Mogul

  Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

 • battle hero
  15

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero
  1

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  1

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

 • super soldier
  561

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  2

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  2/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  115

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 140,258.96
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake Titan * 2,011,548,270 / 4,000,000,000 Titan *

Dekoratat

 • Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit

 • Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit

 • I renditur në top 50 në Thailand, Gara e Mburojes Nacionale. Dekorata e dhuruar në Ditën 2,094.

 • 4

  Damage Dealer

  Ranked 3rd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 6

  Slayer

  Ranked 3rd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 41

  Damage Dealer

  Ranked 2nd in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 44

  Slayer

  Ranked 2nd in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 74

  Slayer

  Ranked 1st in the Opponents Defeated Leaderboard of his Military Unit, Division 4

 • 81

  Damage Dealer

  Ranked 1st in the Damage Leaderboard of his Military Unit, Division 4

Patriot i Vërtetë

Dëmi

10,236,756,132 për Serbia

Progresi:
10,236,756,132 / 10,300,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

25,681,942 për Poland

Progresi:
25,681,942 / 10,300,000,000
Dëmi

545,829,446 për Thailand

Progresi:
545,829,446 / 10,300,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

310,036,296 për Serbia

 E arritur duke mbrojtur me sukses Tirana kundër Shqipëria në ditën 2,405

Historia e Luftimeve Guerile

350
110
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura145 Bombat e Mëdha të përdorura3 Përdorimi i fundit: Bombë e Madhe për Sllovenia në luftën kundër Italia në ditën 3,014