Ambienti on/off
Pati Saijic

offline [ offline ] 78 Pati Saijic

Vendndodhja: Serbia Serbia, Sumadija Shtetësia: Argjentina Argjentina
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 08, 2010

Renditja kombëtare: 281

Rreth meje

Wiki page

Je suis comme je suis
Je suis faite comme ça
Que voulez-vous de plus
Que voulez-vous de moi

Arritjet

 • Freedom Fighter
  1

  Luftëtarë i Lirisë

  Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

  Më shumë info

 • hard worker
  58

  Punëtor i Zellshëm

  Ka punuar për 30 ditë

 • congressman
  2

  Antarë i Parlamentit

  Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

 • president

  President

  Fito Zgjedhjet Presidenciale

 • media mogul
  1

  Media Mogul

  Ka arritur 1000 abonues në gazetë

 • battle hero
  3

  Hero i Betejës

  Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

 • campaign hero

  Hero i Ekspeditës Ushtarake

  Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

 • resistance hero
  4

  Hero i Rezistencës

  Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 4 rajone

 • super soldier
  185

  Ushtarë i Fuqishëm

  Shto 250 pikë të forcës

 • society builder

  Ndërtues i Shoqërisë

  Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

 • mercenary
  1

  Mercenarë

  Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

 • Top Fighter

  Top Fighter

  Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..  0/30 ditë në Top Fighters

 • true patriot
  12

  Patriot i Vërtetë

  Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

  Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 46,435.62
Divizioni
Division 4
Në dispozicion për nivelin 70+ Tiparet:
 • Ju luftoni në Divizionin 4
 • Shkakto 1,500,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
 • Shto 40,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
 • Merr 5 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D4
Grada Ushtarake God of War * 173,478,788 / 200,000,000 God of War *

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

70,609,493 për Argjentina

Progresi:
70,609,493 / 100,000,000

Historia e Patriotit të Vërtetë

Dëmi

47,445,378 për Poland

Progresi:
47,445,378 / 100,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

21,946,167 për Emiratet e Bashkuara Arabe

 E arritur duke provuar të mbrohet Ajman kundër Bosnja dhe Hercegovina në ditën 2,255

Historia e Luftimeve Guerile

1
2
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura50 Bombat e Mëdha të përdorura4 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Serbia në lufën kundër Franca në ditën 2,511