Ambienti on/off
Ron Totonia

offline [ offline ] 46 Ron Totonia

Qytetar i vdekur
Vendndodhja: Spanja Spanja, Valencian Community Shtetësia: Spanja Spanja
Qytetarë i Rritur

 

Ditëlindja në eRepublik

Jan 08, 2010

Renditja kombëtare: 0

Rreth meje

Wiki page

Excelentísimo Señor Don Ron Totonia, Duque de Totonia y Grande de (e)España
[esp=3783f01d]

Arritjet

  • Freedom Fighter

    Luftëtarë i Lirisë

    Çliro rajonet e pushtuara duke luftuar në Luftëra të Rezistencës

    Më shumë info

  • hard worker
    35

    Punëtor i Zellshëm

    Ka punuar për 30 ditë

  • congressman
    14

    Antarë i Parlamentit

    Ka fituar Zgjedhjet e Parlamentit

  • president
    1

    President

    Ka fituar Zgjedhjet Presidenciale

  • media mogul

    Media Mogul

    Arrijë 1000 abonues në gazetën tënde

  • battle hero
    41

    Hero i Betejës

    Arrijë influencën luftarake më të madhe në një luftë

  • campaign hero
    2

    Hero i Ekspeditës Ushtarake

    Arrij influencën më të madhe ushtarake në një Ekspeditë

  • resistance hero
    1

    Hero i Rezistencës

    Ka filluar Luftë të Rezistencës dhe ka çliruar 1 rajone

  • super soldier
    186

    Ushtarë i Fuqishëm

    Shto 250 pikë të forcës

  • society builder

    Ndërtues i Shoqërisë

    Fto 10 persona në eRepublik dhe ndihmoju atyre të arrijnë në nivelin e 10

  • mercenary
    1

    Mercenarë

    Mposht 25 kundërshtarë për 50 shtete të ndryshme

  • Top Fighter

    Top Fighter

    Bëjë një ndër influencat më të mëdha ditore në eRepublik për 30 ditë të ndryshme..    1/30 ditë në Top Fighters

  • true patriot
    21

    Patriot i Vërtetë

    Ka luftuar për vendin e nënshtetsisë.

    Bëj dëm për vendin tuaj të shtetsisë. Ju mund t'a shikoni progresin në seksionin e Patriotit të Vërtetë më poshtë.

Atributet Ushtarake

Forca 46,601.32
Divizioni
Division 2
Në dispozicion për nivelin 35-49 Tiparet:
  • Ju luftoni në Divizionin 2
  • Shkakto 375,000 dëm me Bombat e reja të Vogla
  • Shto 20,000 dëm në bazuka me Përforcuesit e rinjë të Bazukave
  • Merr 3 Gold duke fituar medaljen e Herojit të Betejës
D2
Grada Ushtarake God of War * 133,668,504 / 200,000,000 God of War *

Dekoratat

Patriot i Vërtetë

Dëmi

880,437,181 për Spanja

Progresi:
880,437,181 / 900,000,000

Dëmi më i madh në një ekspeditë

Dëmi

33,562,090 për Paraguaji

 E arritur duke provuar të pushtohet Mesopotamia nga Argjentina në ditën 1,929

Historia e Luftimeve Guerile

0
0
Ju mund të futeni në luftën guerile pasi të mposhtni 5 kundërshtarë në fushëbetejë

Historia e armëve të shkatërrimit masiv

Bombat e Vogla të përdorura23 Bombat e Mëdha të përdorura2 Përdorimi i fundit: Bombë e Vogël për Spanja në lufën kundër Venezuela në ditën 2,015